Kontakt z Sekretarzem- 30 października 2014, 14:02

W sprawach związanych ze szkoleniami (w tym usprawiedliwienia), Kadrą i Programem Mentorskim prosimy o kontaktowanie się z Sekretarzem KS OZPN – Kol. Dariuszem Kuczerem pod adresem mailowym dariusz.kuczer@op.mofnet.gov.pl. W sprawach obsady kontakt pozostaje bez zmian.

brak wiadomości sms z wynikiem- 21 października 2014, 21:09

inne

Zgodnie z uchwałą Zarządu PZPN sędziowie zobowiązani są do wprowadzenia wyniku meczu w Systemie Extranet za pomocą zwrotnej wiadomości SMS w ciągu 15 minut od zakończenia zawodów. Wskazani niżej sędziowie nie wywiązali się z obowiązku w ostatniej kolejce rozgrywek w dniach 18-19 października. Jeżeli sytuacja ta powtórzy się, zostaną wyciągnięte konsekwencje w postaci wstrzymania w obsadzie na jedną kolejkę. 

Wszelkie wątpliwości dotyczące wysyłania wyników sms-em oraz nowych druków sprawozdań zostaną wyjaśnione na najbliższej plenarce szkoleniowej w dniu 24 października.

LISTA SĘDZIÓW:

czytaj więcej »

Bardzo ważne: nowy druk sprawozdania- 21 października 2014, 13:01

1wykrzyknik[1]

Informujemy, że w związku z uruchomieniem portalu www.laczynaspilka.pl i wytycznymi PZPN został wprowadzony nowy druk sprawozdania, który od dziś obowiązuje we wszystkich klasach rozgrywkowych prowadzonych przez OZPN. Zasadnicza zmiana dotyczy konieczności wpisywania strzelców bramek w części pierwszej oraz uzupełniania tabeli ”Adnotacje sędziego” w części drugiej. Sprawozdanie jest spójne z wersją znajdującą się w systemie Extranet.

Nowy wzór do pobrania w zakładce Multimedia / Pliki do pobrania / Dla sędziów lub tutaj (wersja .pdf) / tutaj (wersja .doc).

Paweł Raczkowski w Opolu- 20 października 2014, 19:07

raczkowski_1365690201

Miło nam poinformować, że prelegentem na piątkowym szkoleniu będzie sędzia FIFA Paweł Raczkowski.

Szkolenia KS OZPN- 19 października 2014, 00:12
Szkolenie

Zarząd KS OZPN przypomina, że w dniach 24.10 i 21.11 br. o godz. 19:00 w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu odbędą się otwarte szkolenia dla wszystkich sędziów  i obserwatorów. Prelegentami obu szkoleń będą zaproszeni sędziowie szczebla centralnego. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Obecność sędziów szczebla okręgowego i obserwatorów – obowiązkowa.

Podczas plenarki będzie możliwość kupna nowych Przepisów Gry  w cenie 10 zł.

Bardzo ważne- 17 października 2014, 11:11

W związku z Uchwałą Zarządu PZPN, przypominamy wszystkim sędziom o obowiązku wprowadzenia wyniku meczu w Systemie Extranet za pomocą zwrotnej wiadomości SMS, w ciągu 15 minut od zakończenia zawodów. W przypadku sędziów, którzy nie będą wywiązywać się z tego obowiązku, zostaną wyciągnięte konsekwencje w postaci odsunięcia od obsady!

tekst alternatywny