Składki KFD- 18 sierpnia 2014, 14:02

Składki na Koleżeński Fundusz Dyspozycyjny (KFD) czytaj więcej »

Ankieta KS – jesień 2014- 6 sierpnia 2014, 11:11

Zarząd KS OZPN prosi wszystkich członków organizacji sędziowskiej o podzielenie się z nami opiniami i uwagami na temat dotychczasowej pracy Zarządu KS i działalności całego Kolegium Sędziów OZPN. Prosimy też o przekazanie propozycji działań, które Państwa zdaniem należy poprawić, zmienić, wyeliminować bądź wdrażać, a które wpłyną pozytywnie na wizerunek organizacji sędziowskiej, jakość działań Zarządu KS oraz na wzrost satysfakcji z bycia sędzią i obserwatorem naszego Kolegium.

Ankietę (wersja doc, wersja pdf) prosimy wypełnić, wydrukować (we własnym zakresie) i wrzucić do urn, które zostaną udostępnione na zebraniu organizacyjnym w dniu 8 sierpnia br. w Opolu oraz na egzaminach sędziów klasy B w dniach 18-21 sierpnia br. (Opole, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Nysa).

Ze względu na ważność spraw, które zostaną omówione na ww. zebraniu/egzaminach – aby nie marnować czasu – nie przewidujemy udostępniania w tych dniach czystych ankiet do wypisywania w trakcie zebrań/egzaminów. Ankieta ma charakter anonimowy – z góry dziękujemy za kreatywne opinie, uwagi i propozycje.

Najnowsza płyta szkoleniowa UEFA- 6 sierpnia 2014, 10:10
UEFA

Do pobrania jest już najnowsza płyta szkoleniowa UEFA Refereeing Assistance Programme 2014:1. Plik w wersji anglojęzycznej można pobrać w dwóch wersjach dla: PC i MAC. Zapraszamy do pobierania!

Bardzo ważne- 4 sierpnia 2014, 17:05

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do sędziów prowadzących zawody III ligi w dniu 06.08.2014 r. o wypełnienie sprawozdania w Systemie Extranet tego samego dnia, maksymalnie do południa dnia następnego, aby Wydział Dyscypliny OZPN mógł je zweryfikować przed następną kolejką.

Bardzo ważne- 1 sierpnia 2014, 20:08

Prosimy sędziów o zabranie licencji sędziowskich na najbliższe spotkanie przed sezonem 2014/2015 (08.08 br. godz. 17:00 – WSB Opole) w celu przedłużenia ich ważności – możliwość podbicia u Kol. Marka Kantora.

Deklaracja przystąpienia do Kadry KS OZPN- 31 lipca 2014, 11:11

Zarząd KS OZPN zwraca się z prośbą do sędziów aspirujących o awans do wyższych klas rozgrywkowych o wypełnienie deklaracji przystąpienia do Kadry KS OZPN i przesłanie wniosku na adres damian.picz@opolskizpn.pl lub przedłożenie na naradzie przedsezonowej w dniu 08.08.2014 r. Przypomina się, że awanse sędziów możliwe będą tylko dla członków Kadry. Nie złożenie deklaracji do ww. terminu będzie skutkować nie uwzględnianiem danego sędziego w kwestii potencjalnego awansu. Deklaracje dotyczą jedynie sędziów okręgu! czytaj więcej »

tekst alternatywny