Władze Historia Statut Biuro Regulamin
Wydział Gier Wydział Dyscypliny Wydział Szkolenia Wydział Bezpieczeństwa Wydział Futsalu Wydział Piłkarstwa Kobiecego Komisja d/s Licencji Komisja Odwoławcza d/s Licencji Komisja Odwoławcza Komisja Odznaczeń Rada Trenerów Sšd Koleżeński
Podokręg Brzeg Podokręg Głubczyce Podokręg K-Kozle Podokręg Kluczbork Podokręg Nysa Podokręg Olesno Podokręg Opole Podokręg Prudnik Podokręg Strzelce Op.
IV Liga Liga Okręgowa Klasa A Opolska Liga Juniorów II Liga Juniorów Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych Wojewódzka Liga Trampkarzy II Liga Kobiet Kadry OZPN Puchar Polski

Podokręg Opole

Powstanie Podokręgu Związku Piłki Nożnej Opole - 1946r.

 

Władze Podokręgu Związku Piłki Nożnej w Opolu

Zarząd

PAWEŁ SOWORKA : Prezes tel. 608 678 163

JÓZEF KREMER : Vice Prezes tel. 696 337 965, 506 376 676

JUSTYNA OCHAB : Sekretarz tel. 506 376 484

LESŁAW STRYCHARZ : tel. 604 086 069

PIOTR CIEŚLIK : tel. 602 360 980

JÓZEF ŻMUDA : tel. 609 402 323

JÓZEF SZEMAINDA : tel. 512 209 091

MARCIN MATYSEK : tel. 516 777 248

JOACHIM KLOTKA : tel. 515 918 322

 

Wydział Gier

 

Przewodniczący: Józef Kremer

Sekretarz- Referent : Romuald Idzikowski

Referent: Andrzej Król

 

 

Wydział Dyscypliny

 

Przewodniczący: Lesław Strycharz

Sekretarz- Referent : Justyna Ochab

Referent: Mieczysław Dołęgowski

 

Kolegium sędziowskie

 

Przewodniczący: Mieczysław Tomsza

Za/przewodniczącego:Józef Włodarczyk

Za/przewodniczącego:Janusz Zapotoczny

Stanisław Gębuś

Krzysztof Witkowski

Janusz Joniec

Krzysztof Bartoszek

Krzysztof Wolański

Tomasz Góźdź

 

Wydział Szkolenia

 

Janusz Żebrowski

Józef Żmuda

Józef Szemainda

Mariusz Grochowski

 

Komisja do spraw licencji klubowych

 

Przewodniczący: Józef Szemainda

Członek: Leszek Strycharz

Sekretarz:Justyna Ochab

Siedziba:

45- 064 Opole

ul. Damrota 6 IIIp.

 

Sekretariat podokręgu czynny :
Poniedziałek : 8:00- 14:00
Wtorek : 8:00 - 14:00
Środa 8:00 - 18;00
Czwartek : 8:00- 14:00
Piątek _ Nieczynne
Justyna Ochab 506 376 484

Wydział Gier i Dyscypliny przyjmuje wszystkich zainteresowanych w każdą środę tygodnia w godzinach od 15:00 do 18:00.

tel. 77 441 59 56

 

UCHWAŁA

 

Terminarze rozgrywek sezonu 2011/2012:

Klasa B Seniorów Gr.1 A-Klasa Juniorów Grupa I Trampkarze Klasa B Grupa I
Klasa B Seniorów Gr.2 A-Klasa Juniorów Grupa II Trampkarze Klasa B Grupa II
Klasa B Seniorów Gr.3 A-Klasa Juniorów Grupa III Trampkarze Klasa B Grupa III
Klasa B Seniorów Gr.4 Młodziki Grupa I
Młodziki Grupa II Młodziki Grupa III

TERMINY TURNIEJÓW ORLIKÓW PODOKRĘG OPOLE

UWAGA - wszelkie zmiany w terminarzach rozgrywek są wprowadzane w zakładkach z wynikami poniżej:

Wyniki sezonu 2011/2012:

Klasa B Seniorów Gr.1 A-Klasa Juniorów Grupa I Trampkarze Klasa B Grupa I
Klasa B Seniorów Gr.2 A-Klasa Juniorów Grupa II Trampkarze Klasa B Grupa II
Klasa B Seniorów Gr.3 A-Klasa Juniorów Grupa III Trampkarze Klasa B Grupa III
Klasa B Seniorów Gr.4 Młodziki Grupa I
Młodziki Grupa II
Młodziki Grupa III

Zobowiązuje się sędziów i obserwatorów do składania delegacji wraz ze sprawozdaniami do 04 każdego miesiąca. Złożenie delegacji po tym terminie będzie skutkowało wypłaceniem należności za mecz(e) po następnym okresie rozliczeniowym

KOMUNIKAT
Podokręg ZPN w Opolu przypomina wszystkim klubom ,że od tego sezonu tj. 2011/2012 kluby mają obowiązek prowadzenia rejestru kartek oraz wnoszenia opłaty z tytułu żółtych kartek przed następnym meczem. Jeżeli klub nie opłaci żółtych kartek zawodnika , a zawodnik wystąpi w następnym meczu to zawody zostaną zweryfikowane jako walkower.

OBSADA SĘDZIOWSKA - OBSADOWIEC Stanisław Gębuś 795 103 985